آویز دست طبی mtb

 سگک جانبی برای تنظیم ارتفاع مناسب

        مواد سبک و راحت

        طراحی متناسب با بازوی راست و چپ

        توجه کنید، مدت زمان بستن آویز دست شانه ای باید توسط پزشک شما تعیین گردد.

59,000 تومان بدون مالیات.

69 قلم

اگر ملزم به پوشیدن آویز دست هستید، مهم است که آن را به درستی بپوشید. این به جلوگیری از تجمع مایعات و خون در دست و مچ دست شما کمک می­کند. استفاده صحیح از آویز دست می­تواند اطمینان حاصل کند که بازوی شما به طور صحیح بهبود می­‌یابد. برای استفاده صحیح از یک آویز دست:

  • حلقه را به آرامی روی بازو و آرنج خود بکشید. اسلینگ باید کاملاً اطراف آرنج باشد. تا انتهای دست شما باید با آویز پوشیده شده باشد. اطمینان حاصل کنید که انتهای اسلینگ به مچ دست پایان نمی یابد. اگر دست شما به مچ آویزان باشد، ممکن است آویز دست شما خیلی کوچک باشد.
  • نوار اسلینگ را باید به گردن خود بیاندازید و قسمتی از بند آن را پشت آرنج بگیرید. بند را دور گردن خود بکشید و از طریق حلقه نزدیک دست خود نوار را تنظیم کنید.
  • بندها را محکم کنید تا دست و ساعد شما از سطح آرنج بالاتر رود. این امر به جلوگیری از جمع­ شدن خون و مایعات در دست و مچ دست شما کمک می­‌کند.
  • بند را با اتصال دهنده­‌های Velcro ببندید. ممکن است بخاطر راحتی در گردن خود یک تکه پارچه زیر بند اضافه کنید.
  • بعضی از آویزهای دست بندهایی دارند که به دور عضلات پشت کمر شما وصل می­‌شوند تا آرنج را به بدن نزدیک نگه دارید. در صورت داشتن ای نوع اسلینگ، بند را به پشت خود بکشید و آن را نزدیک دست ببندید. اطمینان حاصل کنید که بند خیلی محکم نباشد. شما باید بتوانید دو یا سه انگشت را بین بدن و اسلینگ بچسبانید.

اسلینگ یا آویز دست شما باید به راحتی جا بگیرد و احساس اتصال محکم نداشته باشید. باید شانه، آرنج و مچ خود را در حالت آرام نگه دارید تا بتوانید به فعالیت­‌های روزانه خود بپردازید.