روغن موتور بهران توربو شارژ 20W50

  • مقاومت در برابر اکسیداسیون

  • خواص ضد خوردگی و ضد زنگ

  • نقطه ریزش پایین

  • ضد اکسیداسیون و پایداری درجه حرارت بالا

  • تماس 04134481069

  • واتساپ :09032227841

1,250,000 تومان بدون مالیات.

13 قلم

توضیحات

بهران توربو شارژ 20W50

بهران توربو شارژ 20W50 فرمول بندی شده است تا نیازهای موتورهای دیزلی و بنزینی را برآورده سازد.بهران توربو شارژ 20W50 برای موتورهای قدیمی تر و سوخت های گوگرد بالاتر (500 ppm و بالاتر) طراحی شده است. بهران توربو شارژ 20W50 با موفقیت کامل در کامیون های دیزلی در جاده ها ، تجهیزات دیزل خارج از جاده ، تراکتورهای مزرعه و اتوبوس های مسافری و کامیون های سبک دیزل ، موتورهای دیزلی با توربو یا بنزین قابل استفاده است و با موتورهای API قبلی سازگار است.

روغن موتور دیزلی مرغوب است که در انواع نیمه سینتتیک و معدنی برای روانکاری موتورهای دیزلی چهار زمانه مدل 1998 که با دور و سرعت بالا کار می کند و دارای استاندارد EuoroII هستند توسعه می شودند.

بهران توربو شارژ جزو روغن های روان کننده طولانی مدت با کیفیت بالا می باشد. همچنین توسعه یافته برای انواع مختلفی از موتورهای دیزلی با فشار بالا و معمولاً مجهز به دیزل با توان بالا استفاده می شود ، وظیفه بهران توربو شارژ 20W50 از بین بردن فرسودگی بیش از حد در موتور است. بهران توربو شارژ از روغن پایه معدنی با شاخص ویسکوزیته بالا و پور پوینت پایین تولید شده است، توربو شارژ با ترکیبات عالی خود باعث می شود درصد مواد افزودنی برای پخش مواد شوینده برتر همراه با پراکندگی بالا ، آنتی اکسیدان ، ضد خوردگی ،خاصیت ضد سایش و ضد کف به وجود آید.

ویژگی ها و مزایای بهران توربو شارژ 20W50

بهران توربو شارژ طراحی شده برای انجام محافظت در برابر سایش ، عمر تجهیزات طولانی تر ، مقاومت در برابر سایش کشویی و در نتیجه تضمین کارایی و عمر طولانی تمام قسمتهای متحرک که بسیار زیاد است ، و نیاز به سرویس و تعمیرات اساسی موتور را کاهش می دهد.

توربو شارژ دارای پراکندگی دوده عالی و کنترل سایش و در عین حال محافظت فوق العاده در برابر سایش و خوردگی است. این روغن رسوب و لجن را کاهش می دهد ، در برابر تشکیل لاک محافظت می کند و از ویژگی های ضد اکسیداسیون و پایداری درجه حرارت بالا برخوردار است.

عملکرد چند درجه مناسب برای استفاده در تمام سال در اکثر شرایط آب و هوایی به همراه یک تقویت کننده شاخص ویسکوزیته پیشرفته اجازه می دهد تاروغن موتور برای محافظت عالی در هنگام سرما خوردگی راه اندازی و شرایط بسیار گرم آماده باشد.

عملکرد بهران توربو شارژ 20W50

عملکردهای این روغن بهران توربو شارژ به شرح زیر است:

مقاومت در برابر اکسیداسیون

عمر طولانی تر این روغن بسیار فوق العاده بوده و از پایداری روان کننده بسیار خوبی برخوردار است حتی اگر در معرض حرارت بالا غیر معمولی قرار بگیرند.

از بین بردن اختلال

این خاصیت لجن و رسوبات را به حداقل می رساند، جلوگیری از مسدود شدن درگاه ها و دریچه ها را کنترل می کند ، در حالی که تضمین می کند به درستی روغن باقی می ماند ، بنابراین هزینه های تعمیر و نگهداری کاهش یافته و عمر مفید روغن افزایش پیدا می کند.

مواد شوینده بالا

افزایش نظافت موتور این ماده خاصیت ضد عفونی کننده بسیار خوبی دارد به ویژه برای استفاده در موتورهای شارژ مناسب می باشد ، همچنین دارای خواص پراکندگی بالایی است. بنابراین در برابر تشکیل لاک بسیار مقاوم ، و همچنین لجن و سایر رسوبات موتور به جلوگیری از چسبیدن قطعات کمک می کند و پیستون ها را تمیز نگه می دارد ،ضمن اینکه رسوبات دوده را برای فیلتر شدن به حالت تعلیق آماده می کند.

ضد کف

افزایش عملکرد انتشار آسان هوای فرو رفته که از بروز آن جلوگیری می کند ، مشکلات پمپ ها و کنترل هایی که می تواند ایجاد کند ، بی نظمی در عملکرد و سایر مشکلات ناشی از تراکم حباب های هوا برطرف می کند.

نقطه ریزش پایین

امکان راه اندازی آسان موتورهای دیزلی حتی در سطح پایین را فراهم می کند.

خواص ضد خوردگی و ضد زنگ

بهران توربو شارژ خاصیت ضد خوردگی خوبی دارد که به طور موثری این مواد افزودنی موتور را از خوردگی محافظت می کند و از رطوبت احتراق و اسیدها و همینطور مهار اکسیداسیون سطوح داخلی موتور جلوگیری می کند و در نتیجه جلوگیری از مشکلات عملیاتی و تجزیه روغن ناشی از اکسیدهای فلزی درون موتور شکل می گیرد.

بهداشت و ایمنی محیط زیست

بعید نیست این محصول در صورت استفاده نا صحیح خطرات مهمی در سلامتی و ایمنی داشته باشد ، از تماس با چشم و پوست خودداری کنید ، از دستکش غیرمستقیم مناسب با روغن استفاده کنید. بعد تماس با پوستتان بلافاصله با صابون و آب بشویید.

مزیت ها

  • مقاومت خوب در برابر اکسیداسیون در شرایط دمایی بالا و در نتیجه کاهش تولید رسوب و لجن
  • قدرت بالا در کنترل دوده و ذرات ناشی از احتراق ( قدرت پاک کنندگی و پراکنده سازی عالی )
  • پایداری عالی در برابر کاهش گرانروی در کارکردهای طولانی ( پایداری عالی )
  • محافظت از قطعات موتور در برابر سایش

جدول مشخصات فنی بهران توربو شارژ 20W50