لوله تراکستومی شایلی کاف دار سایز 8

جهت خرید محصول تماس بگیرید 

تماس :04134481069

واتساپ : 09032227841

2,500,000 تومان بدون مالیات.

لوله تراکستومی شایلی در انواع سایز

در ناحیه گردن از ابتدای حلق لوله ای وجود دارد به نام لوله تراشه.این لوله محل عبور هوایی است که از بیرون وارد بدن شده و به شش ها میرسد تا در انجا تبادل گازی اکسیژن و دی اکسید کربن صورت گیرد.در بعضی از بیماران که به هردلیل بیهوش شده ویا مجاری هوایی انها دچار ضایعات انسدادی شده مثلا در سرطان حنجره،لوله تراشه بیمار دیگر راهی برای عبور هوا ندارد و بدین ترتیب پزشکان از ناحیه پایین مسدود شده مجبورند سوراخی ایجاد نموده و دستگاهی به نام لوله تراکستئومی را از انجا عبور دهند تا تبادلات هوایی و در صورت نیاز بعضی داروها به بیمار رسانده شود. لوله تراکستئومی در دونوع کاف دار و بدون کاف تولید و عرضه میگردد که براساس تشخیص پزشک معالج برای بیمار انتخاب میشود.تمامی لوله های تراشه کاف دار برای استقرار در مکان مناسب کاف انها با بیست سی سی اب پر میشود.

 

مشخصات تکمیلی لوله تراکستومی شایلی

بدون لاتکس
چهار پیکربندی
بدون چسبندگی
انعطاف پذیری
تنفس بیمار از طریق راه هوایی فوقانی با استفاده از لوله تراکئوستومی Shiley با استفاده از یک کانول درونی کانال ظریف (DFEN)
نوک دفاعی متورم شده و شانه کاف انداز معکوس را فراهم می کند قرار دادن لوله ای از طریق پوست به راحتی
لوله تراکئوستومی پوستی با کانول داخل درپوش (PERC) به ویژه برای همه بیماران و مجموعه ها و سینی های معرفی کننده تراکئوستومی پوستی طراحی شده است. بسته بندی لوله کاملا استریل جهت جلوگیری از عفونت
استریل و به طور جداگانه بسته بندی شده در اندازه های 4، 6، 8، 10

 

قیمت و خرید لوله تراکستومی

شایلی برند Covidien

جهت اطلاع از قیمت فروش و خرید لوله تراکستومی در سایزهای مختلف با ما در تماس باشید . تصویری که مشاهده میکنید مربوط به سایز 8 می باشد . سایر سایزهای مورد نیاز موجود بوده . جهت خرید با ما تماس بگیرید .