روغن موتور الف مدل 10W40 RENOVATION پنج (5) ليتري sl

( Rm001 )

روغن موتور  5 لیتری bt (بهتام روانکار)

روغن موتور bt (بهتام روانکار) همان برند توتال و الف می باشد ,

ساخت کشور فرانسه می باشد مخصوص تمامی خودروهای سواری به خصوص پژو 206 – پژو 405 – تندر90 – رانا و…

تعداد در کارتن : 3 گالن 

تماس : 04134481069

واتساپ : 09032227841

ارسال کالا توسط باربری پسکرایه  بر عهده خریدار میباشد

480,000 تومان بدون مالیات.

27 قلم

فروش روغن موتور الف رنوویشن ۵ لیتری در مراکز فروش و همچنین فروشگاه های اینترنتی انجام می پذیرد. این روغن موتور برای دارندگان ماشین رنو می باشد. 

فروش روغن موتور الف رنوویشن 5 لیتری

کاربرد روغن موتور الف رنوویشن 5 لیتری

کاربرد روغن موتور الف رنوویشن 5 لیتریکاربرد روغن موتور الف رونووشین در ماشین های رنو می باشد و از این نوع روغن برای رنو استفاده می شود. روغن موتور رنووشین همان توتال یا الف می باشد ، که پس از خروج آمریکا از برجام و جمع آوری روغن موتور توتال الف از ایران با تغییر نام آن به رنووشین به کار تولید این روغن موتور ادامه داد. کیفیت این نوع روغن کاملا شبیه روغن موتور توتال است. تمامی دارندگان ماشین رنو می توانند ، از این روغن موتور استفاده کنند.

روغن موتور های الف رنووشین کارایی و کاربرد بسیار بالایی دارند. این توع از روغن موتور ها دارای مواد افزودنی جدید و تایید شده ای می باشند ، که بهترین کارایی و بازدهی را دارند. کاربرد این روغن در موتور های جدید بنزین سوز می باشد. در موتور های نسل جدید بنزین سوز حداقل تخریب حرارتی فرموله شده است. روغن موتور الف رنووشین دارای کیفیت و مرغوبیت بسیار بالایی می باشد و با برند و بسته بندی جدید در اختیار متقاضیان قرار گرفته است. رون موتور های رنووشین باعث بهبود عملکرد استارت موتور در دمای سرد می شود. همچنین باعث کاهش مصرف روغن نسبت به روغن موتور های تک درجه می شود.

این روغن موتور ها باعث افزایش کارایی مناسب موتور می شود و همچنین باعث افزایش طول عمر موتور و در نتیجه خودرو می باشد. روغن موتور الف رنووشین جزو با کیفیت ترین و بهترین روغن موتور ها می باشد ، که برای ماشین رنو مورد استفاده قرار می گیرد. روغن رنووشین ۵ لیتری به علت میزان و مقدار مناسب و بالا بسیار مقرون به صرفه می باشد و کسانی که می خواهند ، برای خودروی خود روغن موتور خریداری نمایند ، بهتر است که ، از نوع ۵ لیتری خریداری نمایند. روغن مذکور برای محافظت از قطعات و موتور خودرو بسیار موفق عمل می کند و باعث طول عمر آن ها می شود.از ویژگی های این روغن می توان به خنثی سازی اسید های حاصل از احتراق و اکسیداسیون جهت جلوگیری از خوردگی قطعات اشاره نمود. از دیگر ویژگی های آن رسیدن سریع روغن به قطعات موتور در دمای پایین و روانکاری سریع و بسیار مناسب قطعات موتور می باشد.

قیمت بهترین روغن موتور الف رنوویشن

قیمت بهترین روغن موتور الف رنوویشنقیمت روغن موتور رنووشین بستگی به کیفیت آن دارد و از آنجایی که این نوع روغن دارای مرغوبیت بسیار بالایی می باشد ، با خیال راحت می توانید، آن را خریداری نمایید.