لیوان حجامت شعبانی سایز 75

( lh002 )
  • تعداد در کارتن : 300 عدد
  • قطر دهانه لیوان : 7.5 سانتی متر
  • سوپاپ اطمینان فنری
  • کیفیت بالای محصول 
  •  لبه مناسب

3,300 تومان بدون مالیات.

لیوان حجامت شعبانی سایز 75

لیوان حجامت شعبانی سایز 75

بسیاری از مردم حجامت را درمان بسیاری از درد های خود می دانند و قدیمی تر ها اعتقاد دارند که انجام حجامت برای جلوگیری از به وجود آمدن امراض نیز مفید است. در این که حجامت نقش و تاثیر زیادی روی درمان بسیاری از امراض و بیماری ها دارد هیچ شکی وجود ندارد اما تشخیص اینکه چطور و در چه زمانی می توان حجامت را انجام داد، می بایست پزشک متخصص نظر دهد.

اغلب افراد بدون شناخت علم حجامت از افراد با تجربه در این زمینه کمک می گیرند تا بتوانند درد خود را تسکین دهند. اگرچه تجربه همواره با علم برابری می کند اما کنار هم قرار گیری این دو برای انجام حجامت، تاثیرات زیادی را سبب می شود. لیوان حجامت شعبانی نیز به همین خاطر استفاده شده و اندازه ی آن بسته به نظر پزشک تغییر می کند.

در قدیم استفاده از لیوان حجامت شیشه ای مرسوم تر بود اما اکنون لیوان حجامت شعبانی با مواد اولیه ی دیگری تولید می شود که مقاومت خوبی نسبت به لیوان های شیشه ای دارد. هر چند که برند مناسب برای لیوان حجامت تاثیر زیادی در عملکرد آن دارد و به همین خاطر است که استفاده از لیوان حجامت شعبانی سایز 100 رایج شده است.

وجود برخی از اجناس تقلبی در بازار سبب شده تا هنگام تهیه و خرید لیوان حجامت شعبانی به نوع برند آن توجه کرده و از قبل نیز در باره ی ویژگی های آن اطلاع بدست آوریم.

ویژگی های لیوان حجامت شعبانی سایز 75

در ابتدا باید بیان کرد که استفاده از لیوان های حجامت در سایز های مختلف دلایل زیادی دارد و بنابراین اغلب پزشکانی که در طب سنتی فعالیت می کنند تمامی سایز های این محصول را باید خریداری نمایند. لیوان حجامت سایز 75 یکی از لیوان های بزرگ محسوب می شود که در روی کمر بین دو کتف استفاده می شود.

همچنین این لیوان دارای لبه هایی است که به خوبی روی بدن قرار گرفته و ثابت می ماند. همچنین لیوان حجامت شعبانی سایز 75 دارای سوپاپی است که به راحتی از لیوان جدا نشده و بنابراین در حین استفاده مشکلی ایجاد نخواهد کرد.

بسیاری از کسانی که از لیوان حجامت شعبانی استفاده می کنند از این برند راضی بوده و به همین دلیل است که در بازار اغلب لیوان های حجامت با این برند عرضه می شود. این لیوان بسیاری از مشکلات ناشی از انجام عمل حجامت با سایر لیوان ها را حذف نموده است.

برای تهیه ی لیوان حجامت شعبانی توجه به سایز اهمیت زیادی دارد و چون این لیوان ها در سایز های مختلفی عرضه می شود می بایست توجه نمود که نوع لیوان متناسب با محل حجامت تهیه شود. میزان فشار وارده و سطح ناحیه ای از بدن که باید عمل حجامت روی آن انجام شود اهمیت زیادی در انتخاب سایز لیوان حجامت دارد.

لیوان حجامت شعبانی سایز 75 در رده بدنی لیوان های متوسط و بزرگ قرار می گیرد و بنابراین در هنگام حجامت سطح بیشتری را تحت تاثیر قرار می دهد. قرار دادن لیوان حجامت شعبانی در جای مناسب را باید پزشکان تشخیص دهند.

اگرچه عمل حجامت کار بسیار راحتی است اما می بایست پزشکان درباره ی آن نظر دهند و در صورتی که حجامت به صورت اشتباه انجام شود، به دلیل فشار زیاد وارده، ممکن است باعث شکستگی و یا جا به جای اعضای بدن از جمله دنده ها شود.

لیوان حجامت شعبانی سایز 75 نیز به همین منظور تهیه شده و در بسته بندی های جداگانه در بازار عرضه می گردد. بسته بندی محصول به صورت جداگانه باعث افزایش رعایت بهداشت در این عمل می گردد.

استفاده از لیوان های حجامت شعبانی معمولا در هنگام انجام حجامت خشک مورد استفاده قرار گرفته که در این کار، خون از بدن خارج نمی شود. برخی تصور می کنند که خارج نشدن خون از بدن حجامت محسوب نشده و این در حالیست که نوع حجامت خشک یا در اصطلاح عامیانه بادکش کردن یکی از راه های قدیمی است که امروزه مورد تایید علوم و متخصصان مختلف نیز قرار گرفته است.