لیوان حجامت شعبانی

( lh001 )
  • تعداد در کارتن : 300 عدد
  • سایز  30، دهانه قطر لیوان 4 سانتی متر 
  • سایز  45دهانه قطر لیوان  5/5 سانتی متر
  • سایز  75، دهانه قطر لیوان 7/5 سانتی متر
  • سایز  100، دهانه قطر لیوان 8 سانتی متر
  • سایز  120، دهانه قطر لیوان 8/5 سانتی متر
  • سایز  150، دهانه قطر لیوان 9سانتی متر 
  • سوپاپ اطمینان فنری
  • کیفیت بالای محصول 
  •  لبه مناسب

تماس     04134481069

واتساپ    09032227841

3,300 تومان بدون مالیات.

لیوان حجامت شعبانی 

بسیاری از رسوم و آداب زمان های قدیم امروزه توسط علم نیز تایید شده است که مهم ترین آن استفاده از حجامت است. اگرچه برخی از مردم هنوز از مزایای حجامت اطلاعی ندارند اما فرهنگ استفاده از طب سنتی روز به روز در حال گسترش است و اغلب مردم ترجیح می دهند تا به جای استفاده از دارو های شیمیایی از این روش ها استفاده کنند.

حجامت در اسلام نیز تاکید شده و اغلب پزشکان طب سنتی به این کار مشغول هستند. اما استفاده از این روش درمانی موثر بدون داشتن علم و تجربه ی کافی درباره ی آن، نتایج و مضراتی را به دنبال خواهد آورد. اغلب مردم تنها برای درمان به سراغ حجامت می روند این در حالیست که حجامت برای تسکین درد هایی مناسب است که در درون بدن ناشناخته هستند. زمانی که پزشکان از افراد قطع امید کرده و در شناخت بیماری عاجز خواهند شد، حجامت را پیشنهاد داده زیرا می تواند بهترین راه برای حذف بیماری ها از بدن باشد.

حجامت خشک یکی از انواع حجامت است که در آن خونی از بدن جاری نشده و با استفاده از لیوان های حجامت ممکن می شود. لیوان حجامت شعبانی یکی از بهترین لیوان های عرضه شده در بازار است که در ادامه درباره ی ویژگی های آن سخن خواهیم گفت.

ویژگی های لیوان حجامت شعبانی 

لیوان حجامت شعبانی دارای سوپاپی است که به راحتی از بدنه ی اصلی جدا نمی شود. مقاومت خوب سوپاپ هنگام استفاده از آن زبانزد بوده و بنابراین در حین عمل حجامت اشکالی ایجاد نخواهد کرد. همچنین عدم شیار های موجود روی لیوان حجامت شعبانی باعث انجام درست حجامت می گردد. ثابت ماندن لیوان حجامت شعبانی با استفاده از لبه های موجود روی لیوان شکل می گیرد و بنابراین این لبه ها به انجام درست حجامت کمک زیادی خواهد کرد.

سال های زیادی طول کشید تا استفاده از لیوان های حجامت شعبانی جایگزین سایر لیوان های حجامت و شیشه ای شود. این لیوان ها کیفیت مناسبی دارد و رضایت پزشکان را ایجاد نموده است.

لیوان حجامت شعبانی  جزو لیوان های بزرگ محسوب می شود که کاربرد نسبتا زیادی دارد. هنگامی که از لیوان حجامت استفاده می شود، فشار زیادی روی پوست بدن ایجاد می گردد و هرچه لیوان بزرگتر باشد این فشار در ناحیه ی بزرگتری پخش می شود.

معمولا از لیوان حجامت  بین دو کتف افراد بیشتر استفاده می شود و برای درد های مفصلی و کمر بسیار مناسب است.

لیوان های حجامت شعبانی بدون تغییر شکل در حین عمل حجامت خواهند ماند و در هنگام جدا کردن آن از بدن، سوپاپ لیوان جدا نمی شود.

برای حجامت خشک استفاده از لیوان حجامت بهترین راهکار است. در این عمل بعد از روشن کردن چیزی همانند شمع روی بدن، لیوان حجامت را روی آن می گذارند. در این حین میزان اکسیژن به اتمام رسیده و خاموش می شود. بعد از آن باید لیوان را از بدن جدا کرد که نیاز به فشار زیادی دارد. این فشار اگرچه موجب تسکین درد و درمان می شود اما اگر در جای نامناسب ایجاد شود، ممکن است صدمه ای بزرگ به بدن فرد وارد کند.

در واقع لیوان حجامت برای درمان درد های درون بدن بدون استفاده از دارو و یا جراحی مناسب است. این روش از حجامت تنها توسط متخصصین تاثیر داشته و در سایر موارد ممکن است باعث بروز آسیب هایی به بدن گردد.

اغلب مردم ترجیح می دهند که از لیوان های بهداشتی و تمیز برای حجامت استفاده کنند و به همین خاطر است که از لیوان حجامت شعبانی  بهره برده زیرا هر کدام از این لیوان ها در بسته بندی جداگانه ای عرضه می گردد.

بهداشتی بودن لیوان حجامت خیال افراد را در حین این عمل آسوده می کند زیرا که حجامت کردن یک درمان سنتی بوده و باید تمامی این موارد برای حفظ بهداشت و جلوگیری از شیوع بیماری ها رعایت گردد.

لیوان حجامت شعبانی را تنها باید از مراکز مجاز خریداری نمود تا سایر اجناس بی کیفیت و تقلبی به جای آن عرضه نگردد.