ماسک سه لایه TAIMAZ پک 11 عددی

( )

ماسک سه لایه تایماز 11 عددی

Taimaz Face Mask 10+1 Pcs

کاربردهای ماسک پزشکی

جلوگیری از ورود ذرات معلق در هوا به سیستم تنفسی

جلوگیری از انتقال ویروس و باکتری

مناسب برای استفاده در اماکن عمومی، مدارس، بیمارستانها و محیط های صنعتی و …

9,900 تومان بدون مالیات.

60

روش مصرف:

برای دریافت بهترین نتیجه از مصرف ماسک سه لایه تایماز، ابتدا دست های خود را به خوبی شسته و سپس ماسک را بر روی صورت خود قرار داده تا بینی و دهانتان به خوبی پوشانده شود.

هشدار مصرف:

بهتر است در شرایطی که در محیط های آلوده قرار دارید هر 3 الی 4 ساعت ماسک خود را تعویض نمایید.

در هنگام استفاده از ماسک و برداشتن آن از درون جعبه حتما از تمیز بودن دست های خود اطمینان حاصل نمایید.

روش نگهداری:

پس از استفاده از محصول درب آن را به خوبی ببندید.

توضیحات ماسک سه لایه تایماز:

این روزها که به دلیل همه گیری کرونا استفاده از ماسک به یک ضرورت تبدیل شده است، راحت بودن ماسک ها برای استفاده طولانی مدت یکی از نیازهای مردم است. علاوه بر این، با توجه به تغییرات و جهش های مداوم ویروس کرونا و افزایش قدرت انتقال و سرایت پذیری این ویروس، استفاده از ماسکی که در عین حال که فرایند طبیعی تنفس را دچار اختلال نمی کند، از ورود هوای آلوده به ویروس جلوگیری نماید نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

ماسک سه لایه تایماز محصولی در در رنگ های مختلف و با قابلیت بالا برای تصفیه هوا بوده که از پارچه بدون بافت و بدون الیاف شیشه (لایه ملت بلون) تولید شده است. این محصول همچنین با روش حرارت خشک (گرم خانه) به خوبی استریل شده و دارای تعریق کم و مقاومت پایین در برابر تنفس طبیعی می باشد. علاوه بر این، دارای طراحی مناسب و در نتیجه راحتی در استفاده طولانی مدت و نیز تعبیه فیکساتور (گیره) بینی برای ممانعت از ورود هوای آلوده از فضای باز ماسک از دیگر ویژگی های این محصول می باشد.