مایع ظرفشویی لیمویی بینگو Bingo حجم 730 میلی

( 1010101 )
  • قدرت تمیز کنندگی بالا
  • از بین برنده انواع چربی و کثیفی
  • با رایحه لیمو
  • براق و درخشان کننده

32,000 تومان بدون مالیات.

5 قلم

مایع ظرفشویی لیمویی بینگو Bingo

ماشین ظرفشویی به دلیل اینکه امکان شستشوی حجم زیادی از ظروف را یکجا امکان پذیر می کند و مرحله خشک کردن ظروف را انجام می دهد؛ امروزه در اکثر خانه ها وجود دارد. همچنین علاوه بر اینکه حجم کار را کاهش می دهد؛ در صورت استفاده از شوینده مناسب بهترین گزینه برای داشتن ظروفی بهداشتی تر است. اما بعضی مواقع ما مجبور به شستن طروف به صورت دستی با استفاده از مایع ظرفشویی می شویم.

درست است که این کار خسته کننده است اما با رعایت چند نکته ساده می توانیم تا حدودی کارمان را راحت کنیم. همیشه از ظروف با میزان کثیفی کمتر شروع کنید؛ این کار باعث می شود تا ظروف چرب مدت بیشتری در آب باقی بمانند و آبکشی آن ها راحت تر خواهد بود. دسته بندی ظروف با میزان کثیفی آن، استفاده از مایع ظرفشویی سازگار با ph پوست دست، دستکش، اسکاچ و آب گرم به شستشوی تمیز و کامل ظرف ها کمک شایانی می کند.

مایع ظرفشویی لیمویی بینگو

مایع ظرفشویی بینگو با رایحه دلنشین لیمو بوی نامطبوع ظروف سوخته و ته گرفته را از بین می برد و ظروف شیشه ای و بلورین را براق و درخشان می کند. با خاصیت چربی زدایی قوی، اثر چربی را از روی ظروف کاملا برطرف می سازد. این محصول با حجم مناسب و قیمت اقتصادی انتخابی مقرون به صرفه به نظر می رسد. قرص های ماشین ظرفشویی برند های معتبر جهانی نیز در وبسایت پارلاک مارکت موجود می باشد که می توانید سفارش دهید و از طریق پست درب منزل تهیه کنید.