پالس اکسیمتر چویس مد MD300CN310

( pk100161 )

 پالس اکسیمتر چویس مد

مدل MD300CN310

790,000 تومان بدون مالیات.

یکی از قوی ترین برند های موجود در بازار پالس اکسیمتر چویسمد میباشد این برند که تو این زمینه پیشگام می باشد توانسه است با کیفیت بالای محصولات خود مشتریان راضی از سرتاسر دنیا داشته باشد چویسمد در مدل های بیمارستانی و ورزشی روانه بازار میشود که قیمت بیمارستانی گرون تر از ورزشی می باشد . اکسی واچ نیز درواقع همین برند میباشد یعنی اگر بخواهبیم دقیق تر این برند رو معرفی کنیم باید بگوییم پالس اکسی متر اکسی واچ چویس مد

این دستگاه نیز وسیله ای درمانی است که بیشتر مورد استفاده بیماران تنفسی و ریوی قرار می گیرد.

این دستگاه دارای مصارف خانگی، بیمارستانی و اورژانسی می باشد، از این دستگاه برای تعیین درصد اکسیژن موجود در خون و تعیین تعداد ضربان قلب بیماران استفاده می شود، دستگاه پالس اکسیمتر دارای انواع مختلف با برندهای متفاوت خارجی و ایرانی و امکانات مختلف می باشد که خریداران می توانند انواع آن را در فروشگاه های اینترنتی مشاهده و قیمت های آنها را با یکدیگر مقایسه و سپس خریداری کنند.

پالس اکسیمتر چویسمد مدل cn310 می تواند توسط مردم و مسئولان خرید بیمارستان ها برای استفاده در مراکز درمانی و منازل از فروشگاه های اینترنتی خریداری شود.

مردم با تهیه دستگاه پالس اکسیمتر چویسمد می توانند هر لحظه وضعیت بدن خود را  از لحاظ درصد اکسیژن موجود در خون و تعیین تعداد ضربان قلب، دمای بدن و … مورد ارزیابی قرار دهند و آرامش خاطر داشته باشند.

 سبک ،کوچک و کم حجم برای استفاده در سفر و منزل 

 نمایش اطلاعات اندازه گیری شده در 4 جهت

رسم گراف

 خاموشی خودکار