شرایط و ظوابط فروشگاه

نکته اول :

یکی از مهمترین شرایط بازگشت کالا این است که وجود هر گونه مغایرت در مشخصات فنی محصول دریافتی می بایست نهایت ظرف کمتر از 24 ساعت پس از دریافت کالا به اطلاع فروشگاه رسانیده شود.

اطلاع رسانی خریدار می تواند با تماس در طی ساعات 19-12 هر روز کاری با شماره های  (7841 222 0903) یا (041 34473697) انجام گیرد.

چنانچه مغایرت مورد نظر خریدار، در حالت عادی، بدون نیاز به بازکردن پلمپ بسته بندی و جعبه محصول قابل مشاهده باشد ، خریدار می بایستی از بازکردن جعبه ی محصول خودداری کرده و این امر را به فروشگاه اطلاع رسانی کند. بدیهی است چنانچه کالا در شرایط اولیه ی خود نباشد و از حالت اکبند و اصلی خود خارج شده باشد، امکان رسیدگی به درخواست خریدار وجود نخواهد داشت.

نکته دوم :

چنانچه مغایرت مورد نظر خریدار، پس از بازکردن پلمپ و بسته بندی محصول میسر باشد اما نیاز به استفاده از محصول نباشد. (برای مثال محصول بروی بدنه دارای خط و خش و یا خراشیدگی باشد) خریدار باید از استفاده از محصول، کاملا خودداری کرده و از دور ریختن و یا پاره کردن کلیه ی لوازم جانبی (اعم از برچسب ها و نایلون ها و یا بسته بندی های مخصوص و...) یا از ایجاد هر گونه تغییر در بسته بندی شرکتی نیز اکیدا خودداری کند. چنانچه کالا و یا لوازم جانبی همراه آن در شرایط اولیه ی خود نباشد و از حالت اصلی خود خارج شده باشند در این صورت امکان رسیدگی به درخواست خریدار وجود نخواهد داشت.

نکته سوم :

چنانچه ایراد و یا مغایرت مدنظر به شکلی باشد که پس از استفاده آن کالا مشخص شود، و کاملا بدیهی باشد, کاربر باید پس از مشاهده ی آن در همان ساعات اولیه پس از دریافت کالا، به یکی از روش های بالا مشکل را به فروشگاه گزارش کند.

اگر مشتری از خرید خود منصرف شود !

    انصراف از خرید توسط مشتری میبایست هر چه سریعتر به فروشگاه اطلاع رسانی شده ، تا از ارسال کالا جلوگیری شود و در صورتیکه اطلاع رسانی بعد از ارسال کالا انجام شده باشد، کلیه هزینه های پستی از مشتری اخذ و مابقی وجه سفارش به حساب ایشان عودت داده خواهد شد.
    حداکثر زمان انصراف از خرید 7 روز می باشد و در این حالت شرایط بازگرداندن کالای مربوطه در صورتیست که :

کالا در شرایط اولیه خود (پلمپ) باشد و هیچگونه استفاده ای از آن نشده باشد.

توجه : هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا، حتی در بسته بندی امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.