ماسک پارچه ای کودک پک 4 عددی

( pk100137 )

16,000 تومان بدون مالیات.

در انبار موجود نیست

آیا سازمان بهداشت جهانی استفاده از ماسک‌های پارچه‌ای را برای عموم مردم توصیه می‌کند؟

در حال حاضر، استفاده گسترده از ماسک در همه مکان‌ها توسط شواهد علمی معتبر پشتیبانی نمی‌شود، و مزایا و مضرات بالقوه‌ای را باید در نظر گرفت.

با این حال، برخی شرایط وجود دارد که امکان حفظ فاصله اجتماعی در آن امکان‌پذیر نیست و استفاده از ماسک می‌تواند برای ایجاد سدی در محدود کردن شیوع انتقال قطرات آلوده از شخص آلوده به افراد و محیط، مفید باشد. علاوه بر این، شواهدی وجود دارد که نشان می‌دهد برخی از افراد آلوده بدون نشان دادن علائم ممکن است ویروس را به دیگری منتقل نمایند.

به همین دلیل، سازمان بهداشت جهانی توصیه می‌کند که دولت‌ها می‌بایست افراد را به استفاده از ماسک‌های پارچه‌ای غیر‌پزشکی ترغیب نمایند، چرا که این ماسک‌ها می‌تواند به عنوان مانعی برای جلوگیری از انتقال ویروس کووید-۱۹ از فرد ناقل و آلوده به دیگران در بسیاری از موارد و مکان‌ها به عنوان مثال در مکان‌هایی مانند وسائل حمل و نقل عمومی، مغازه‌ها و محیط‌های محدود و شلوغ که امکان رعایت فاصله ۱ متر میسر نیست جلوگیری نماید.

توجه به این نکته ضروری است که باید از ماسک‌ها فقط به عنوان بخشی از برنامه جامع پیشگیری استفاده شود. ماسک‌ها به تنهائی شما را از ابتلا به کووید-۱۹ حفظ نمی‌کنند. افراد می‌بایست مرتبا دست‌های خود را شسته و ضدعفونی نمایند، فاصله حداقل ۱ متر از دیگران را حفظ نمایند.