ارزان شد!

ماسک کشی سه لایه فست

( pk100129 )

ویژگی ماسک کشی  فست 

۱٫دارای سه لایه واقعی

۲٫دوخته شده با پارچه اسپان باند

۳٫دارای لایه میانی از جنس ملت بلون و یا sms

۴٫دارای فیکساتور بینی

۵٫تمام اتوماتیک. بدون هرگونه دخالت دست

۶٫اولتراسونیک

۷٫بندها ی ماسک پرس شده دستگاهی می باشد

۸٫موجود در رنگ های سفید و ابی

۹٫مطابق با استاندارد های بین المللی

۱٫فوق العاده سبک و قابل تحمل.

56,000 تومان بدون مالیات.

49,000 تومان بدون مالیات.

3 قلم

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

ماسک کشی سه لایه فست 

 

ماسک کشی سه لایه فست  یا همان ماسک پرستار امروزه و با گسترش ویروس کرونا یکی از محبوب ترین و در عین حال کارامد ترین ماسک های محافظت شخصی محسوب میشود. به طوری که سازمان بهداشت جهانی استفاده از ماسک کشی را مناسب ترین و کارامدترین ماسک برای محافظت بیمار در مقابل ویروس کرونا تشخیص میدهد.

بسیاری از افرادی که از ماسک کشی استفاده میکنند و یا افرادی که به داروخانه ها برای تهیه ماسک مراجعه میکنند هیچ اطلاعاتی درباره ماسک و ساختار تشکیل دهنده ان و همچنین ماسک های استاندارد و بین المللی ندارند. در واقع استفاده از ماسک کشی درست و استاندارد باعث جلوگیری از انتقال ویروس میشود. و استفاده نامناسب از ماسک های غیر استاندارد باعث ایجاد ایمنی کاذب در فرد میشود. این موضوع خود احتمال دریافت ویروس را در افراد افزایش میدهد.

 

در نتیجه شاید مهم ترین نکته این است که مطمئن شویم که ماسک خریداری شده از جانب ما استانداردهای بین المللی را دارد و یا خیر.

 

 

در ابتدا به انواع ماسک های موجود می پردازیم:

۱٫ماسک فیلتر دار.

این نوع از ماسک امروزه از محبوبیت بالایی برخوردار نیست .یکی از دلایل ان گزارش سازمان بهداشت جهانی درباره این است که سوپاپ ماسک فیلتردار خود میتواند منشا تجمع ویروس و باکتری و همچنین بیماری زایی شود.برای همین توصیه متخصصین به عدم استفاده از ماسک های سوپاپ دار می باشد.

 

۲٫ماسک نمدی:ماسک های نمدی معمولا ماسک های بسیار ضخیمی هستند که محافظت خوبی را برای افراد ایجاد میکنند.اما شاید مهم ترین ایرادی که بتوان به ان وارد نمود این است که استفاده از ماسک نمدی در تابستان غیر قابل تحمل می باشد.و نکته بسیار مهم این است که فرد بتواند ماسک را در طول شبانه روز و براحتی تحمل کند.

 

۳٫ماسک های پارچه ای:این ماسک ها محافظت شخصی را در حد قابل قبول محیا میکند.اما بیشتر جنبه تزئینی دارد. و کاربرد درمانی زیادی ندارد.

 

 

دلیل استفاده از پارچه اسپان باند در ماسک های کشی چیست؟

 

پارچه اسپان باند از نوع پارچه های یکبار مصرف و  غیر بافته شده میباشد.در واقع جنس ان از الیاف پرس شده می باشد.همیبن موضوع یعنی غیر بافته بودن ان باعث شده در ماسک های ساده کشی مورد استفاده قرار گیرد.پارچه اسپان باند در انواع محصولات از تولید چای کیسه ای تا ادوات نظامی بکار میرود.

دلیل اصلی استفاده از پارچه اسپانم باند نرمی و لطافت بسیار بالای ان و قابلیت تحمل ان برای افراد است. معمولا این موضوع از اهمیت بسبار بالایی برخوردار است که لایه داخلی ماسک کشی سه لایه Tayan از پوشش اسپان باند باشد.

 

پارچه های اسپان باند در انواع مختلفی می باشند. تفاوت انواع پارچه اسپان باند مصرف شده در ماسک های کشی سه لایه و ماسک های ساده  به شرح زیر می باشد

۱٫وزن ( گرماژ )

۲٫عرض

۳٫رنگ­‌بندی

۴٫طول هر رول

 

ویژگی های منحصر بفرد اسپان باند که باعث شده این محصول در انواع ماسک کشی مورد استفاده قرار گیرد شامل موارد زیر می باشد:

 

۱٫آب­‌گریز

۲٫ضد آب یا واترپروف

۳٫چاپ­‌دار یا ساده

۴٫آنتی­‌باکتریال

۵٫آنتی­‌یووی

۶٫لطافت بسیار بالا

 

 

در زیر ما به انواع موارد مصرف پارچه اسپان باند میپردازیم:

۱٫دستمال خیس و بهداشتی

۲٫لباس اتاق عمل و جراحی

۳٫زیرانداز، روانداز و لباس بیمار، کلاه و ماسک، لباس یک­‌بار مصرف،

۴٫روکش کفش و تجهیزات،

۵٫ساک وسایل،

۶٫رویه­‌ی بهداشتی پوشک و نوار بهداشتی،

۷٫لایه­‌ی هیدروفیل.

۸٫انواع ماسک های کشی{سه لیه ساده و کشی}

 

 

 

ملت بلون چیست؟کارایی ان :

ملت بلون پوشش داخلی بسیار مقاوم و نفوذ ناپذیر ماسک های کشی می باشد.یکی از بزرگترین ویژگی های منحصر بفرد ملت بلون نفوذ ناپذیری بسیار بالای ان است. همین موضوع باعث شده که از ان در ماسک های کشی ساده و ماسک های بند دار مورد استفاده قرار گیرند.

 

بسیاری از ماسک کشی سه لایه Tayan موجود در بازار  دارای لایه داخلی ملت بلون نمی باشند . در واقع ملت بلون موجود در ساختار ماسک های کشی باعث منحصر بفرد شدن برخی ماسک ها شده است.

 

 

 

نحوه تشخیصماسک کشی سه لایه فست استاندارد با غیر استاندارد.

 

 

یکی از بهترین روش های تشخیصی برش دادن  ماسک کشی برای شناسایی لایه های داخلی ان است. همانطور که دران عکس پایین مشاهده میکنید.لایه داخلی ماسک از پارچه اسپان باند قابل تحمل می باشد.لایه میانی از جنس ملت بلون .در واقع این نوع ماسک کشی با کیفیت ترین و استاندارد ترین ماسک کشی موجود در بازار تجهیزات پزشکی ایران مبی باشد. البته میتوان بجای استفاده از لایه داخلی ملت بلون از لایه داخلی sms  نیز استفاده نمود و لایه داخلی sms  در واقع نوعی فیلتر تنفسی محسوب میشود.